Większość plakatów wykonuję dla Instytutu Dizajnu oraz Wzgórza Zamkowego w Kielcach. Ale w swoim dorobku mam też plakaty dla klientów indywidualnych.

W plakatach najważniejszy jest pomysł. Główny problem jaki trzeba rozwiązać, to jak w prosty sposób pokazać najbardziej nawet karkołomne pomysły moich koleżanek i kolegów :-).

Plakaty

 

Projektuję ulotki, katalogi, logotypy, grafikę wystawienniczą, banery, ekspozytory reklamowe, strony internetowe i inną grafikę na potrzeby internetu.

Do każdej pracy podchodzę jak do nowego wyzwania. Ekscytująca jest szczególnie ta chwila na początku, rozpoczyna się pracę. Utworzony nowy plik jest jak nowe czyste podobrazie malarskie które może stać się wszystkim. Prawie jakby było czuć ten zapach drewna i zagruntowanego płótna.

Wydawnictwa

Miałem także okazję projektować wystawy plenerowe, ilustracje oraz opracować graficzną część ekspozycji historycznej w Dawnym Więzieniu Kieleckim.

W swojej karierze zawodowej miałem okazję spotkać się na prawdę różnorodnymi rodzajami zleceń. Czasami dla urozmaicenia dobrze jest zrobić coś co nieco wykracza poza komputer.

Inne